Nowa płyta Michaela Jacksona! Znamy wszystkie szczegóły!

Król Popu Michael Jackson odszedł od nas 8 lat temu, jednak nadal jest wśród nas. Rodzina artysty wyda kolejny pośmiertny album SCREAM, którego premiera zaplanowana jest na 29 września 2017 roku.

Michael Jackson zmarł w 2009 roku i od tamtej pory ukazały się dwa pośmiertne albumu nazwane “Michael” (2010) oraz “Xscape” (2014). Wszystko wskazuje, że już nie długo do sprzedaży trafi kolejne wydawnictwo piosenkarza. Krążek został zatytułowany “Scream” i do sprzedaży ma trafić już 29 września br. Zapowiedzią płyty jest tajemniczy filmik opublikowany w mediach społecznościowych Michaela Jacksona. Dodatkowo, już wkrótce ma zostać wydany także krótkometrażowy film “Thriller” w wersji 3D.

Krążek to zbiór trzynastu najbardziej tanecznych i elektryzujących hitów Michaela Jacksona. Dodatkowo album  SCREAM zawiera bonusowy mash-up “Blood on the Dance Floor X Dangerous” przygotowany specjalnie na tę kompilację przez  duet remixerów The White Panda.

TRACKLISTA 

1. This Place Hotel
2. Thriller
3. Blood On The Dance Floor
4. Somebody’s Watching Me
5. Dirty Diana
6. Torture
7. Leave Me Alone
8. Scream
9. Dangerous
10. Unbreakable
11. Xscape
12. Threatened
13. Ghosts
14. Bonus Track: Blood On The Dance Floor X Dangerous (The White Panda Mash-Up)

Przypomnijmy, że Król Popu wylansował wiele przebojów. Są to m.in. piosenki “Billie Jean”, “Thriller”, “Bad”, “Smooth Criminal” czy “You Are Not Alone”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus