Nicki Minaj o nowym albumie: “Będzie bardziej epicki niż Anaconda”

Nicki Minaj pracuje nad swoim nowym albumem. Wokalistka w rozmowie z Dazed Digital zdradziła, czego możemy się spodziewać.

W tym roku minęły trzy lata od premiery singla “Anaconda”, a wkrótce miną również trzy lata od premiery ostatniego albumu Nicki Minaj “The Pinkprint”. Raperka pracuje obecnie nad swoim czwartym krążkiem i zapowiada, że jest na co czekać.

Ta era będzie miliard razy epicka niż cokolwiek, co przyniosła ‘Anaconda’. Sądzę, że ta era będzie zdecydowanie najbardziej zapamiętana i najbardziej wpływowa w mojej karierze.[…] Pójdę o wiele dalej niż na “Pinkprint”, ponieważ mam znacznie więcej do opowiedzenia. Uważam, że jeżeli Twoi fani czekają ponad dwa lata na nowy album, to musi być on warty tego czekania.

Nicki zdradziła również, że chciałaby w przyszłości nagrać duet z Enyą oraz Sią.

Wydaje się, że takie utwory jak “No Frauds” prawdopodobnie nie znajdą się na nowym albumie raperki. Czy już wkrótce będziemy mogli usłyszeć całkowicie nowy singiel Nicki, który otworzy jej nową muzyczną erę?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus