Nicki Minaj na szczycie listy Billboard Hot Gospel Songs | POPHEART.pl

Nicki Minaj na szczycie listy Billboard Hot Gospel Songs

Nicki Minaj może pochwalić się kolejnym numerem jeden w swojej karierze. Tym razem piosenka z jej gościnnym udziałem znalazła się na szczycie listy… Billboard Hot Gospel Songs.

Znana raperka pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie gwiazdy muzyki gospel Tashy Cobbs Leonard w utworze “I’m Getting Ready”. Kawałek wzbudził mieszane reakcje wśród fanów religijnej piosenkarki, którzy nie ukrywali swojego zaskoczenia doborem gwiazdy do duetu w swoich mediach społecznościowych. Tasha postanowiła odpowiedzieć wszystkim, którzy czuli się oburzeni tym duetem:

“Widziałam Nicki poza sceną i ta Nicki ma świetną relację z Bogiem. Misją tego utworu było dotarcie do zwykłej publiczności. Gdybym miała nagrać go jeszcze raz, to oczywiście bym to zrobiła. Miałam styczność z wieloma ludźmi, którzy powiedzieli mi ‘To pierwszy album gospel, który zakupiłem. To pierwszy raz kiedy poczułem Boga. Nie wierzyłem w Boga dopóki nie usłyszałem tej piosenki’“.

Piosenka “I’m Getting Ready” znalazła się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot Gospel Songs.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus