Nick Jonas w teledysku do singla “Find You”! Zobacz nowy klip artysty

Amerykański wokalista Nick Jonas kontynuuje przygotowania do premiery swojego kolejnego wydawnictwa. Po krótkiej przerwie artysta powrócił z nowym singlem zatytułowanym „Remember I Told You”, który jednak nie zdołał powtórzyć sukcesów jego poprzednich utworów i szybko przepadł na listach przebojów. Fani Nicka mogą być jednak spokojni, gdyż przygotował on dla nich kolejną premierową kompozycję, do której teledysk właśnie zadebiutował w sieci!

Singiel “Find You” jest kolejnym przedsmakiem nowego wydawnictwa Nicka Jonasa, które trafić ma do sklepów prawdopodobnie jeszcze przed końcem tego roku nakładem Island Records i Safehouse Records. Wydanie utworu zostało potwierdzone kilkanaście dni temu, kiedy to na koncie wokalisty na Instagramie pojawiła się seria zdjęć pochodzących prawdopodobnie z planu teledysku do jego nowej kompozycji. Piosenka trafiła do sprzedaży 14 września, a zrealizowany do niej teledysk miał swoją premierę cztery dni później.

Przypomnijmy, że Nick Jonas wydał jak do tej pory trzy solowe albumy, z których ostatni zatytułowany „Last Year Was Complicated” ukazał się w czerwcu 2016 roku. Płyta dotarła ostatecznie do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, a także zadebiutowała w pierwszej dziesiątce list sprzedaży w Kanadzie, Nowej Zelandii oraz Hiszpanii. Teledysk do piosenki “Find You” możecie zobaczyć poniżej. Będzie hit na miarę “Jealous” czy “Close”?

Udostępnij na Google Plus