nickjonas-findyou

Nick Jonas prezentuje nowy singiel! Posłuchaj piosenki “Find You”

Amerykański wokalista Nick Jonas kontynuuje przygotowania do premiery swojego kolejnego wydawnictwa. Po krótkiej przerwie artysta powrócił z nowym singlem zatytułowanym “Remember I Told You”, który jednak nie zdołał powtórzyć sukcesów jego poprzednich utworów i szybko przepadł na listach przebojów. Fani Nicka mogą być jednak spokojni, gdyż przygotował on dla nich kolejną premierową kompozycję, która miała właśnie swoją premierę!

Singiel “Find You” jest kolejnym przedsmakiem nowego wydawnictwa Nicka Jonasa, które trafić ma do sklepów prawdopodobnie jeszcze przed końcem tego roku nakładem Island Records i Safehouse Records. Wydanie utworu zostało potwierdzone kilka dni temu, kiedy to na koncie wokalisty na Instagramie pojawiła się seria zdjęć pochodzących prawdopodobnie z planu teledysku do jego nowej kompozycji. Zostały one opatrzone tajemniczym tytułem “Find You” oraz datą 14 września. Piosenka miała dziś swoją premierę w serwisach streamingowych i w niedługim czasie będzie również dostępna w sprzedaży cyfrowej. Według plotek w niedzielę 17 września ma również odbyć się premiera EP-ki artysty. Nie jest to jednak potwierdzona informacja i na ten moment należy do niej podchodzić z dużym dystansem.

Przypomnijmy, że Nick Jonas wydał jak do tej pory trzy solowe albumy, z których ostatni zatytułowany “Last Year Was Complicated” ukazał się w czerwcu 2016 roku. Płyta dotarła ostatecznie do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, a także zadebiutowała w pierwszej dziesiątce list sprzedaży w Kanadzie, Nowej Zelandii oraz Hiszpanii. Poniżej prezentujemy Wam najnowszy singiel Nicka Jonasa “Find You”. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus