Niall Horan prezentuje główny singiel z płyty “Flicker”! Znamy także datę premiery i okładkę wydawnictwa

Irlandzki wokalista i autor tekstów Niall Horan, który znany do niedawna znany był przede wszystkim jako członek zespołu One Direction, ukończył niedawno prace nad swoim debiutanckim albumem. Piosenkarz jest aktualnie w trakcie swojej pierwszej solowej trasy koncertowej, podczas której wykonał już kilka premierowych kompozycji znajdujących się na jego nowej płycie. To jednak nie wszystko, bowiem poznaliśmy właśnie datę premiery jego albumu, a w sieci zadebiutował także główny singiel z wydawnictwa.

Debiutanckie wydawnictwo Nialla Horana zostało już zatytułowane „Flicker” i zgodnie z zapowiedziami trafi do sklepów już 20 października tego roku. Jednocześnie do sieci trafił główny singiel z wydawnictwa “Too Much to Ask”, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 15 września. Dokładna specyfikacja płyty nie jest jeszcze znana, jednak znajdą się na niej z pewnością hitowe single „This Town” oraz „Slow Hands”, a także wykonywane już na żywo utwory, takie jak m.in. „On My Own” czy „Sunday Morning Coming Down”. Okładki wydawnictwa “Flicker” oraz singla “Too Much to Ask” prezentujemy poniżej!

Niall Horan - "Flicker" cover

Niall Horan / Capitol Records

Niall Horan - "Too Much to Ask" cover

Niall Horan / Capitol Records

Przypomnijmy, że Niall Horan wraz z One Direction nagrał łącznie pięć studyjnych albumów, z których ostatni to „Made In The A.M.” z 2015 roku. Wokalista będzie także drugim (lub trzecim licząc Zayna Malika) członkiem grupy, który ma na swoim koncie pełne, solowe wydawnictwo: w maju tego roku swój solowy, eponimiczny krążek zaprezentował bowiem Harry Styles. Czekacie na płytę Nialla Horana?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus