Mówią o niej “polska Björk”. Pola Rise w nowym utworze zapowiada krążek

Pola Rise, przez wielu nazywana polską Björk, uchyla rąbka tajemnicy i publikuje pierwszy klip, który zapowiada jej debiutancki album. Utwór “Hear You”, wyprodukowany przez ROBOTA KOCHA, zwiastuje krążek “Anywhere But Here”. 

– “Hear You” to utwór, który opowiada o tym jak inni ludzie czy doświadczenia wpływają na decyzje, które podejmujemy w życiu. Mimo licznych prób odcięcia się od przeszłości – ona podąża za nami i jest jak echo, którego czasami wolelibyśmy nie słyszeć. Wielokrotnie zatracamy się w uciekaniu przed przeszłością, która podświadomie nami steruje i której bez wątpienia nie da się wymazać – opowiada wokalistka.

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku EP-ką  “The Power of Coincidence”. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar.

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus