Madonna o nowym albumie: “Będzie polityczny!”

Ostatni album Madonny ukazał się ponad 2 lata temu. Od czasu zakończenia trasy Rebel Heart Tour, Królowa Popu postanowiła skupić się na rodzinie, z którą ostatnio przeprowadziła się do Portugalii. Zmiana dobrze zrobiła artystce, gdyż jaka sama stwierdziła “czuje się mocno zainspirowana i rozpoczęła pracę nad nowym krążkiem”.

Portugalska muzyka folkowa zainspirowała Madonnę do rozpoczęcia pracy nad nowym krążkiem, który sama artystka określa jako polityczny. Polityka i krytyka mają być nieodłączną częścią nowego materiału, jednak artystka nie będzie koncentrowała się na osobie Trumpa.

“Światowi przywódcy zatapiają społeczeństwo w myślach niewrażliwych i konserwatywnych ” mówi Madonna.” W związku z upadkiem gospodarki ludzie uważają, że lepiej wybrać wybitnych przedsiębiorców do kierowania rządem. Ale to nie działa. Bycie przywódcą narodu wymaga dyplomacji, doświadczenia i zdolności intelektualnych. Jest to olbrzymia praca, ale do tej roli wybiera się coraz więcej niewykwalifikowanych ludzi.”

Jednocześnie Madonna mówiąc o swoim poprzednim politycznym albumie “American Life” przyznaje, że “społeczeństwo nie czuje się komfortowo z kobietą, piosenkarką pop, śpiewającą o polityce”.

Według wstępnych zapowiedzi krążek wyjdzie już w 2018 roku. Czekacie na nowy album Madonny?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus