Macklemore prezentuje kolejny utwór z płyty “Gemini”! Posłuchaj “Good Old Days” z udziałem Keshy

Amerykański raper Macklemore przygotowuje się obecnie do wydania swojego pierwszego solowego wydawnictwa od ponad dwunastu lat. Znany z duetu Macklemore & Ryan Lewis artysta postanowił jakiś czas temu kolejny raz postawić na działalność solową i zaprezentować światu swój drugi studyjny krążek, który trafi do sprzedaży już w ten piątek. W ramach oczekiwania na płytę raper oddał właśnie fanów swój kolejny utwór z wydawnictwa z udziałem wyjątkowego gościa.

Utwór “Good Old Days” to kolejny po singlach „Marmalade”„Glorious” przedsmak najnowszego wydawnictwa Macklemore’a zatytułowanego “Gemini”, które ukazać się ma już 22 września nakładem wytwórni Bendo. Gościnnie w piosence pojawia się tym razem także amerykańska wokalistka Kesha, która oprócz wkładu wokalnego współtworzyła też napisany do niej tekst. Nie jest w tym momencie jasne czy do utworu powstanie w przyszłości teledysk, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne już wkrótce.

Przypomnijmy, że dotychczasową karierę artystyczną Macklemore’a zamyka wydane z Ryanem Lewisem wydawnictwo „This Unruly Mess I’ve Made”, które trafiło na sklepowe półki w lutym zeszłego roku. Płytę promowały single „Downtown” i „Dance Off”, z których pierwszy dotarł ostatecznie do dwunastego miejsca na amerykańskiej liście Billboard Hot 100. Piosenki “Good Old Days” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus