Lana Del Rey przedstawia kolejny teledysk z “Lust For Life”! Zobacz klip do utworu “White Mustang”

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym wydawnictwem. Artystka skupia się obecnie na przygotowaniach do światowej trasy koncertowej, której szczegóły powinny zostać ogłoszone już wkrótce, jednak nie oznacza to oczywiście końca ery albumu “Lust For Life”! Po premierze dotychczasowych singli „Love”, „Lust For Life” i „Summer Bummer”, przyszedł teraz czas na teledysk do kolejnego promocyjnego utworu z najnowszego wydawnictwa wokalistki. 

Piosenka “White Mustang” znalazła się na wydanym niedawno albumie Lany Del Rey zatytułowanym “Lust For Life”, który trafił do sprzedaży cyfrowej oraz fizycznej 21 lipca tego roku. Planami zrealizowania i wydania teledysku do tej kompozycji gwiazda dzieliła się z fanami już wielokrotnie, a dziś, 13 września, obraz nareszcie zadebiutował w sieci. Reżyserem wizualnej odsłony utworu “White Mustang” został Rich Lee, o współpracy z którym Lana wielokrotnie opowiadała w samych superlatywach. Czy i jak przełożyło się to na efekt finalny? Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że dyskografię Lany Del Rey zamyka zaprezentowanych dotychczas pięć płyt studyjnych, w tym cztery wydane już pod szyldem wytwórni Interscope Records. W zeszłym miesiącu artystka kolejny raz odwiedziła Polskę i wystąpiła podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival. Zachęcamy do lektury relacji z tego wydarzenia, a także recenzji płyty “Lust For Life” napisanej przez jednego z naszych redaktorów. Teledysk do piosenki “White Mustang” możecie zobaczyć poniżej. Jak Wam się podoba wizualna odsłona tego utworu?

Udostępnij na Google Plus