Fergie w klipie do “You Already Know”! | POPHEART.pl

Kolejny teledysk z “Double Dutchess” Fergie już w sieci! Zobacz klip do “You Already Know” z udziałem Nicki Minaj

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Fergie już wkrótce powróci do muzycznego świata ze swoim drugim studyjnym albumem. Na kolejne wydawnictwo artystki fanom przyszło czekać łącznie aż jedenaście lat, z czego ostatnie trzy Ferguson spędziła w studio nagraniowym, gdzie długo dopracowywała swoje nowe kompozycje. Płyta trafi do oficjalnej sprzedaży już w przyszłym tygodniu, a w ramach oczekiwania w sieci zadebiutował właśnie kolejny teledysk z wydawnictwa.

„Double Dutchess” to drugi studyjny album Fergie, który pierwotnie ukazać się miał jeszcze ponad dwa lata temu. Mimo wydawania kolejnych singli i informowania fanów o rychłych planach wydania płyty, której data premiery przesuwana była już kilkakrotnie, do lipca w temacie działo się stosunkowo niewiele. Przedsprzedaż jej kolejnego wydawnictwa wystartowała ostatecznie 25 sierpnia 2017 roku, a samo „Double Dutchess” trafi w ręce fanów już 22 września. Na wydawnictwie znajdzie się także nagrany z Nicki Minaj utwór “You Already Know”, do którego teledysk zadebiutował w sieci 13 września.

Przypomnijmy, że Fergie swoją debiutancką płytę wydała jeszcze w 2006 roku. Płyta zatytułowana „The Dutchess” spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród fanów i krytyków oraz wydała na świat takie hity jak „Fergalicious” czy „Big Girls Don’t Cry”. Klip do utworu „You Already Know” z gościnnym udziałem raperki Nicki Minaj pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej. Premiera nowej płyty Fergie odbędzie się już w przyszłym tygodniu! Czekacie na “Double Dutchess”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus