Kolejny singiel z “Divide” Eda Sheerana wybrany! Zobacz lyric video do utworu “Perfect”

Brytyjski wokalista i autor tekstów Ed Sheeran w marcu tego roku powrócił z nowym albumem zatytułowanym “Divide”. Płyta odnosi jak dotąd spore sukcesy na światowych listach sprzedaży, a sam artysta od marca koncertuje w ramach trasy Divide Tour, na którą bilety cały czas bardzo dobrze się sprzedają. Nic więc dziwnego, że Sheeran wybrał już kolejny singiel ze swojego hitowego wydawnictwa.

Do tej pory najnowszą płytę Eda Sheerana zatytułowaną “Divide” promowały takie piosenki jak “Shape Of You”, “Castle on the Hill” oraz “Galway Girl”. Teraz do tego zacnego grona dołączył właśnie utwór “Perfect”, do którego powstało już także oficjalne lyric video. Nowy singiel artysty to współczesna ballada opowiadająca uniwersalną historię miłosną. Nie ma jeszcze w tym momencie potwierdzonych informacji o ewentualnym teledysku do tej kompozycji, jednak o wszystkim będziemy Was oczywiście informować na bieżąco.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran już w sierpniu przyszłego roku wystąpi również w Polsce. Artysta zagra dwa koncerty 11 i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Warto także wspomnieć, że w Polsce krążek “÷” pokrył się platyną, a utwór “Perfect” jest już w tym momencie złotym singlem. Lyric video do nowego singla Sheerana prezentujemy Wam poniżej! Dobry wybór na kolejny promocyjny utwór z wydawnictwa?

Udostępnij na Google Plus