Kolejna piosenka z “Now” Shanii Twain debiutuje w sieci! Posłuchaj utworu “We Got Something They Don’t”

Kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów Shania Twain po wieloletniej przerwie wraca z nowym albumem, który ma mieć swoją premierę już za dwa tygodnie. W czerwcu artystka wydała pierwszy singiel zatytułowany z wydawnictwa zatytułowany „Life’s About to Get Good”, a niedługo potem mieliśmy okazję usłyszeć także kolejną kompozycję – „Poor Me”. Promocja nowego wydawnictwa ruszyła już pełną parą, a dziś premierę miał kolejny, trzeci już utwór z albumu.

Utwór „We Got Something They Don’t” to przedsmak najnowszego wydawnictwa Shanii Twain zatytułowanego „Now”, które będzie miało swoją premierę już 29 września tego roku nakładem wytwórni Mercury Nashville. Lyric video do piosenki zadebiutowało niespodziewanie 15 września w serwisie YouTube jako kolejny przedsmak pierwszej od piętnastu lat płyty artystki. Przypomnijmy, że wydawnictwo promowały jak dotąd dwa oficjalne single: “Life’s About to Get Good” oraz “Swingin’ with My Eyes Closed”.

Warto wspomnieć, iż Shania Twain ma na swoim koncie wiele hitów, które swego czasu podbiły listy przebojów na całym świecie. Dzięki wieloletniej działalności wokalistki nasze życie wzbogaciły takie hity m.in. „Man! I Feel Like a Woman”, „That Don’t Impress Me Much” czy „You’re Still the One”. Lyric video do premierowego utworu artystki możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Premiera płyty już za dwa tygodnie! Czekacie na “Now”?

Udostępnij na Google Plus