JT “finalizuje rozmowy o SuperBowl”

Jeszcze niedawno informowaliśmy o tym, że trwają rozmowy z kilkoma artystami odnośnie występu podczas finału SuperBowl. Teraz US Magazine podaje, że Justin Timberlake finalizuje rozmowy z ligą NFL.

Informacja ta zelektryzowała media w Stanach. W 2004 roku Justin Timberlake wystąpił wspólnie z Janet Jackson podczas finału SuperBowl i pod koniec piosenki zerwał kawałek stroju siostrze Michaela Jacksona odsłaniając nagą pierś. Tzw. “nipplegate” wpłynął negatywnie na karierę Janet (która została zbanowana przez wiele mediów), natomiast nie nadszarpnął reputacji Justina, którego kariera wręcz nabrała rozpędu. Po latach, wiele mediów skorygowało swoje seksistowskie podejście do skandalu i uznało, że Justin był tak samo winny, a Janet została potraktowana zbyt ostro.

Po informacji podanej przez US Magazine, wiele komentarzy zwraca uwagę na tę niesprawiedliwą zależność. Przypomnijmy, że po “nipplegate” Janet została dożywotnio zbanowana przez NFL na występy podczas SuperBowl, natomiast Justin, jak widać po tej informacji, wcale nie ucierpiał.

Czy myślicie, że to dobry pomysł, aby Justin występował w przerwie meczu SuperBowl?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus