Jessie J powraca z nowym singlem! Zobacz teledysk do premierowej kompozycji “Think About That”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Jessie J potwierdziła jakiś czas temu zakończenie prac nad swoim nowym materiałem. Po dość krytycznie przyjętym krążku „Sweet Talker” fani martwili się o przyszłość artystki, której promocja po dużym sukcesie piosenki „Bang Bang” z Arianą Grande i Nicki Minaj wyraźnie zwolniła, jednak Cornish nie poddaje się i już szykuje się do swojego wielkiego powrotu! Znamy już tytuł jej kolejnego albumu, a dodatkowo w sieci zadebiutował właśnie pierwszy singiel z wydawnictwa wraz z teledyskiem!

Singiel “Think About That” jest pierwszym przedsmakiem nowego materiału Jessie J, który znajdzie się na czwartym studyjnym albumie wokalistki zatytułowanym „R.O.S.E.”. Piosenka trafiła do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej w ten piątek, 15 września. Zgodnie z zapowiedziami kompozycja różni się znacznie od popowego materiału zawartego na ostatnich płytach wokalistki, a ona sama postanowiła tym razem postawić na bardziej surowe brzmienie. Do utworu powstał już także teledysk, który miał swoją premierę tego samego dnia.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Jessie J zatytułowany „Sweet Talker” ukazał się jeszcze w 2014 roku, a przez mijające miesiące wokalistka uraczyła także fanów coverem piosenki „Can’t Take My Eyes Off You” oraz oryginalnym utworem „Real Deal” nagranymi na potrzeby różnych kampanii reklamowych. Wydawnictwo “R.O.S.E.” trafić ma do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Teledysk do “Think About That” możecie oczywiście zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba? Udany powrót?


Udostępnij na Google Plus