hurtsreadytogo

Hurts w nowym singlu “Ready to Go”! Zobacz teledysk do premierowej kompozycji duetu

Brytyjski duet Hurts, w skład którego wchodzą niezmiennie od lat Adam Anderson i Theo Hutchcraft, jeszcze w tym miesiącu wyda swój nowy album i ponownie wyruszy w trasę koncertową. Pierwszym singlem, który zapowiada nową erę była piosenka “Beautiful Ones”. Teraz przyszła pora na nowy utwór zapowiadający nadchodzące wydawnictwo!

Piosenka “Ready to Go” jest drugim singlem z niewydanego jeszcze albumu “Desire”, który ukazać się ma 29 września nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Utwór został napisany, tak jak w przypadku poprzedniego singla, przez panów we współpracy z Davidem Sneddonem. Do utworu powstał również teledysk, który wraz z piosenką miał swoją premierę na oficjalnym kanale duetu w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Hurts zamyka album “Surrender”, który trafił do sprzedaży w październiku 2015 roku. Nadchodząca płyta będzie już czwartą w dorobku duetu, który zadebiutował siedem lat temu krążkiem “Happiness”. Z teledyskiem do piosenki “Ready to Go” oraz samym utworem dostępnym w serwisie Spotify możecie zapoznać się poniżej. Nie możecie się doczekać albumu Hurts?

Udostępnij na Google Plus