Hailee Steinfeld i Alesso łączą siły we wspólnym utworze! Posłuchaj premierowego utworu “Let Me Go”

Amerykańska wokalistka Hailee Steinfeld od kilkunastu miesięcy nieustannie buduje swoją pozycję w popowym świecie. Niedawno w ręce fanów trafił jej nowy singiel “Most Girls”, który dotarł jak dotąd do 58 miejsca listy Billboard Hot 100, a kilka dni temu czekała już na nich kolejna niespodzianka od młodej artystki! Posłuchajcie efektów współpracy wokalistki z Alesso, wattem i zespołem Florida Georgia Line, który właśnie zadebiutował w sieci!

Piosenka “Let Me Go” jest wspólnym projektem wokalistki Hailee Steinfeld oraz DJ-a i producenta Alesso, w którym gościnnie usłyszymy także watta oraz bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych zespół Florida Georgia Line. Celem nagrania było połączenie popu z innymi gatunkami muzyki, m.in. EDM czy country, za które odpowiedzialni byli wszyscy współautorzy kompozycji. Utwór zadebiutował w sprzedaży cyfrowej i serwisach streamingowych 7 września.

Przypomnijmy, że Hailee Steinfeld znana jest popowej publiczności głównie z hitowych kompozycji “Love Myself” oraz “Starving”, a niedawno w ręce trafił także jej najnowszy singiel “Most Girls”. Alesso natomiast ma na swoim koncie wydany w 2015 roku album “Forever”, od premiery którego wydał już łącznie sześć singli. Utworu “Let Me Go” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus