Fifth Harmony prezentują kolejny teledysk z najnowszego albumu! Zobacz klip do piosenki “Deliver”

Amerykańska grupa Fifth Harmony kontynuuje promocje związane ze swoim trzecim studyjnym krążkiem. Po wydanych dotąd singlach „Down” oraz “He Like That”, które są pierwszym przedsmakiem nowego materiału dziewczyn już po odejściu Camili Cabello, każda z członkiń skupia się teraz głównie na aktywnościach związanych z ich nową płytą. Dodatkowo kilka dni temu do sieci trafił ich nowy teledysk, zrealizowany do kolejnego utworu z wydawnictwa.

Piosenka “Deliver” znalazła się na ostatnim wydawnictwie Fifth Harmony zatytułowanym “Fifth Harmony”, które trafiło do regularnej sprzedaży 25 sierpnia nakładem wytwórni Syco Music i Epic Records. Niespodziewanie utwór doczekał się również swojego oficjalnego teledysku, który trafił do sieci 8 września. Ku uciesze fanów tym razem zdecydowano się na dużo bardziej stonowane stroje oraz scenerię w stylu retro, która idealnie dopełnia brzmienie kompozycji. Przypomnijmy, że jest to już czwarty klip dziewczyn podczas tej ery: poprzednie teledyski zrealizowano do piosenek “Down”, “He Like That” oraz “Angel”.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamykają trzy albumy studyjne: “Reflection”, “7/27” oraz “Fifth Harmony”. Warto w tym miejscu wspomnieć także, że nad swoim debiutanckim albumem pracuje również była koleżanka dziewczyn Camila Cabello – jakiś czas temu do sieci trafiły jej nowe utwory zatytułowane „Havana” oraz „OMG”, a płyta „The Hurting. The Healing. The Loving” ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku. Teledysk do piosenki “Deliver” możecie zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus