Fergie powraca z nowym albumem! Posłuchaj w całości wydawnictwa “Double Dutchess”!

Na ten album czekaliśmy naprawdę długo. Nikt jednak nie przypuszczał, że kontynuację “The Dutchess” Fergie poznamy 11 lat później. Po licznych komplikacjach, “Double Dutchess” wychodzi oficjalnie nakładem BMG, a wraz z nim “Double Dutchess: Seeing Double” z klipem do każdego premierowego nagrania.

Na drugim albumie piosenkarki znajdziemy 13 utworów, z czego aż pięć z nich oficjalnie zostało wydanych jako single zwiastujące nadejście nowej ery. Największą popularnością cieszyły się nagrania “L.A. Love (La La)” oraz “M.I.L.F. $”, które dotarły odpowiednio na 27 i 34 miejsce na notowaniu Billboard Hot 100.

Aktualnie nowe klipy od Fergie nie są aktualnie dostępne na platformie VEVO, niewykluczone jednak, iż w niedalekiej przyszłości może się to zmienić. Tymczasem zapraszamy do odsłuchu albumu na platformie Spotify.

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus