Nowy utwór z “MANIA” od Fall Out Boy! | POPHEART.pl

Fall Out Boy prezentują kolejny utwór z płyty “M A N I A”! Posłuchaj piosenki “The Last of the Real Ones”

Amerykański zespół Fall Out Boy przygotowuje się obecnie do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Po niedawnej informacji o przesunięciu daty premiery nowej płyty, która obecnie ukazać się ma w styczniu przyszłego roku, panowie skupili się na próbach do nadchodzącej trasy koncertowej i dopracowywaniu nowego materiału. W ramach umilenia fanom oczekiwania na nadchodzący album panowie opublikowali właśnie kolejny premierowy utwór z wydawnictwa.

Piosenka “The Last of the Real Ones” to kolejna zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa zespołu Fall Out Boy, które ukazać się ma 19 stycznia przyszłego roku nakładem Island Records oraz DCD2. Wraz z premierą utworu w sieci zadebiutował zrealizowany do niego teledysk, którego reżyserem jest Justus Meyer. “The Last of the Real Ones” to już trzecia piosenka zapowiadająca płytę “M A N I A”: poprzednie single zatytułowane “Young and Menace” oraz “Champion” ukazały się odpowiednio w kwietniu i czerwcu tego roku.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydana w 2015 roku reedycja albumu “American Beauty/American Psycho” zatytułowana “Make America Psycho Again”. Warto wspomnieć, że panowie wydali jak dotąd sześć studyjnych albumów, z których trzy dotarły do pierwszego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200. Teledysk do piosenki “The Last of the Real Ones” prezentujemy Wam poniżej! Jak Wam się podoba? Czekacie na “M A N I A”?

Udostępnij na Google Plus