Eurowizja dla dzieci w Polsce | POPHEART.pl

Eurowizja Junior 2017. Poznaj szczegóły krajowych eliminacji

Już 1 października finał krajowych eliminacji do konkursu Eurowizja Junior 2017. Jak podaje serwis Plejada.pl, powołując się na TVP, prowadzącym galę został Rafał Brzozowski. W jury zobaczymy natomiast m.in. Natalię Szroeder. 

15. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2017 coraz bliżej. W najbliższy weekend poznamy reprezentanta naszego kraju. O wygraną powalczą: Tomasz Bao (“Pochodnie”), Urszula Kowalska (“Jestem jaka jestem”), Stanisław Kukulski (“To co żyje w nas”), Maya & Marcel (“Tacy sami”), Dominika Ptak (“Anioły”), Alicja Rega (“Mój dom”), Monika Urbanowicz (“Płomień miłości”), Natalia Wawrzyńczyk (“Nie jesteś sam”),  WAMWAY (“Jesteś mym marzeniem”) i ASMki (“Pod prąd”).

Występy młodych wokalistów ocenią: dziennikarz i komentator konkursów Eurowizji Artur Orzech oraz wokalistki: Natalia SzroederSylwia Lipka. Należy jednak pamiętać, że o wygranej zdecydują także głosy widzów.

Krajowe eliminacje do Eurowizji Junior 2017: 1 października, 17:30 TVP.
FINAŁ: 26 listopada w Tbilisi.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus