“Starlight” od Emeli Sandé już jest! | POPHEART.pl

Emeli Sandé zapowiada swój kolejny projekt! Posłuchaj najnowszego singla “Starlight”

Szkocka piosenkarka i autorka tekstów Emeli Sandé przygotowuje się obecnie do rozpoczęcia promocji swojego kolejnego projektu. Po wydanym w zeszłym roku albumie „Long Live the Angels” artystka skupiła się na przygotowywaniu materiału na swoje kolejne wydawnictwo, które ukazać się ma podobno już wkrótce. Póki co jednak posłuchajcie pierwszego singla z projektu i poznajcie wszystkie jego dotychczas ujawnione szczegóły!

Singiel „Starlight” jest pierwszym przedsmakiem nowej EPki Emeli Sandé zatytułowanej „Kingdom Coming”, która trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku nakładem wytwórni Virgin Records. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Carlo ‘Illangelo’ Montagnese, o współpracy z którym wokalistka jeszcze niedawno wspominała w niektórych wywiadach. W tym momencie nie ma jeszcze potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku, ale z rozmowy wokalistki z radiem BBC Radio 1 wiemy już natomiast, że premiera kolejnej płyty Emeli będzie miała miejsce podobno już w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka album „Long Live the Angels” wydany w listopadzie 2016 roku. Debiutancki krążek “Our Version of Events” wydany został natomiast jeszcze w 2012 roku i to z niego pochodzi największy jak dotąd hit artystki zatytułowany „Next to Me”. Premierową kompozycję “Starlight” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba Emeli Sandé w tym wydaniu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus