Druga część “Lady Wood” od Tove Lo coraz bliżej! Posłuchaj premierowej kompozycji “Disco Tits”

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo przygotowuje się obecnie do wydania drugiej połowy swojego drugiego albumu „Lady Wood”. Pierwsza część wydawnictwa spotkała się ostatecznie z bardzo ciepłą reakcją muzycznego świata – nic więc dziwnego, że fani niecierpliwie czekają na zapowiadaną od dawna kontynuację, która trafić ma w ich ręce już wkrótce. Dziś natomiast swoją premierę miał pierwszy singiel z drugiej części projektu.

Piosenka “Disco Tits” jest pierwszym utworem z zapowiadanej drugiej części wydawnictwa “Lady Wood” zatytułowanej “Blue Lips [Lady Wood Phase II]”, która trafić ma do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Universal Music. Pierwotnie kompozycja została przez pomyłkę udostępniona w serwisie Spotify tydzień przed wyznaczoną datą premiery i szybko usunięta, natomiast jej oficjalna premiera odbyła się ostatecznie dziś, 7 września. Do piosenki powstał już prawdopodobnie teledysk, jednak nie ma jeszcze na jego temat żadnych konkretnych informacji.

Tove Lo - Disco Tits cover

Tove Lo / Universal Music AB

Przypomnijmy, że pierwszą część płyty „Lady Wood” promował singiel „Cool Girl” oraz wydane przedpremierowo kompozycje „Influence” oraz „True Disaster”. Jeżeli jeszcze nie słuchaliście albumu artystki, to gorąco zachęcamy do przeczytania naszego wywiadu z artystkąrecenzji jednego z naszych redaktorów oraz obejrzenia obu filmów krótkometrażowych zrealizowanych do kompozycji z wydawnictwa. Piosenki “Disco Tits” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na “Lady Wood (Phase 2)”?

Udostępnij na Google Plus