Dokument o życiu Lady Gagi już dostępny w serwisie Netflix! Poznaj szczegóły filmu “Gaga: Five Foot Two”

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o planach wydania specjalnego filmu dokumentalnego przedstawiającego ostatnie dwanaście miesięcy z życia Lady Gagi. Dziś możemy już z radością napisać, że dokument oficjalnie zadebiutował w serwisie Netflix i jest już także dostępny w Polsce! 

Film “Gaga: Five Foot Two” to najnowszy dokument o życiu Lady Gagi, który po wielu zapowiedziach zadebiutował 22 września w serwisie Netflix. W naszym kraju jest oczywiście możliwość obejrzenia tej produkcji ze specjalnie przygotowanymi polskimi napisami. Zawarte w nim zostały materiały m.in. z pracy na planie 6. sezonu American Horror Story, kulisów powstawania albumu “Joanne” oraz przygotowań do występu podczas Super Bowl. Obraz dostępny jest w tym momencie jedynie w serwisie Netflix i nie ma planów jego wydania w innej formie.

Przypomnijmy, że pierwsze plotki wskazywały na to, że Lady Gaga po raz drugi będzie współpracować ze stacją HBO, co ostatecznie jednak się nie potwierdziło. Pierwszy raz artystka połączyła siły z amerykańskim gigantem w 2011 roku na potrzeby powstania “Lady Gaga Presents the Monster Ball Tour: At Madison Square Garden”, który przez HBO został również wyemitowany, a później wydany w formacie DVD. Oficjalną zapowiedź dokumentu “Gaga: Five Foot Two” prezentujemy Wam poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus