Demi Lovato prezentuje kolejny utwór z płyty “Tell Me You Love Me”! Posłuchaj “You Don’t Do It For Me Anymore”

Amerykańska wokalistka Demi Lovato oficjalnie rozpoczyna promocję swojego nadchodzącego albumu. Po niedawnej premierze singla „Sorry Not Sorry” oraz zrealizowanego do niego teledysku, które znacząco odbiegały od dotychczasowych dokonań artystki, Lovato skupiła się na dopracowywaniu nowego materiału, który mamy w całości usłyszeć już wkrótce. To jednak nie wszystko, gdyż w sieci zadebiutowała właśnie kolejna piosenka z jej nowego wydawnictwa!

Piosenka “You Don’t Do It For Me Anymore” jest kolejnym przedsmakiem nadchodzącej płyty Demi Lovato zatytułowanej “Tell Me You Love Me”, która trafić ma do sprzedaży już 29 września. Podobnie jak w przypadku poprzednika fani mają okazję usłyszeć Demi w odsłonie dużo bliższej jej ostatnim dokonaniom, kolejny raz rezygnując tym samym z tanecznych bitów na rzecz ballady. Pełna tracklista nowej płyty Demi nie jest jeszcze jak dotąd znana, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne już wkrótce!

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album „Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Najnowszej piosenki Demi „You Don’t Do It For Me Anymore” możecie oczywiście posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus