danielle-bregoli

Danielle Bregoli podpisała kontrakt muzyczny z Atlantic Records! How Bow Dah?

Danielle Bregoli znana jest szerszej publice za sprawą swojego udziału w programie Dr. Phil, który stał się hitem Internetu. Występ nastoletniej Danielle doczekał się niezliczonej ilości przeróbek, a pamiętna kwestia “Catch me outside, how about that?” [wym. cash me outside how bow dah] stała się sloganem używanym przez nastolatków jak i różne firmy, m.in. Walmart. Młoda “gwiazda” skutecznie wykorzystała nagłą popularność i kilka miesięcy później wydała pod pseudonimem BHAD BHABIE swój debiutancki singiel “These Heaux”, który i tym razem został zauważony przez internautów, ale również… przez wytwórnię muzyczną!

Czternastoletnia Danielle Bregoli (BHAD BHABIE) po pamiętnym występie w programie telewizyjnym, który zapewnił jej niesamowity rozgłos, postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej. Krnąbrna nastolatka, która w młodym wieku zdążyła już karnie odpowiadać za m.in. kradzież auta, posiadanie marihuany oraz składanie fałszywych zeznań, z pewnością nie jest wzorem do naśladowania, jednak nie można jej odmówić charakteru. Wydanie własnym sumptem debiutanckiego singla “These Heaux” również opłaciło się, ponieważ odbił się on dużym echem w muzycznym show-biznesie  do tego stopnia, że wytwórnia Atlantic Records postanowiła podpisać z młodą raperką wielopłytowy kontrakt. Piosenka BHAD BHABIE dotarła do 77 miejsca na liście Billboardu, a teledysk został obejrzany jak do tej pory prawie 23 miliony razy.

Na ten moment nieznane są przyszłe plany wydawnicze artystki oraz czy w najbliższym czasie spodziewać się możemy kolejnego singla już pod skrzydłami wytwórni oraz informacji na temat planowanego albumu, ale z pewnością młoda raperka nas jeszcze nie raz zaskoczy! Poniżej prezentujemy Wam teledysk do wspomnianego już utworu gwiazdy Internetu. Co sądzicie o twórczości młodej raperki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus