CNCO i Little Mix prezentują teledysk do wspólnego singla! Zobacz klip do remiksu “Reggaetón Lento”

Amerykańsko-latynoska grupa CNCO kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym singlem. W zeszłym miesiącu do sprzedaży trafiła alternatywna wersja ich największego jak dotąd hitu “Reggaetón Lento (Bailemos)”, w którym możemy usłyszeć także dziewczyny z grupy Little Mix. Dokładnie miesiąc po jego premierze w sieci zadebiutował teledysk zrealizowany do tego nagrania, a panowie są wyraźnie gotowi na podbój Europy!

Piosenka “Reggaetón Lento (Bailemos)” grupy CNCO ukazała się jako singiel pierwotnie w październiku 2016 roku, a sam utwór w większości krajów wydania dotarł do pierwszej dziesiątki tamtejszych list przebojów. Niecały rok później ogłoszono, że singiel doczeka się nowej wersji, a w remiksie “Reggaetón Lento (Remix)” obok chłopaków pojawi się także popularna grupa Little Mix. Nagranie trafiło w ręce fanów 18 sierpnia, a zrealizowany do niego teledysk miał swoją premierę dokładnie miesiąc później – 18 września.

Grupa CNCO ma na swoim koncie jak dotąd jeden studyjny krążek zatytułowany “Primera Cita”, który ukazał się na rynku w sierpniu 2016 roku. W ciągu ostatnich miesięcy panowie skupili się natomiast na koncertowaniu w ramach swojej trasy Más Allá Tour, która planowo zakończyć się ma w grudniu tego roku występem w Argentynie. Teledysk do piosenki “Reggaetón Lento (Remix)” możecie oczywiście zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba? Czy Waszym zdaniem chłopaki mają szansę na podbicie Europy?

Udostępnij na Google Plus