Cher i Future razem w reklamie marki odzieżowej! Posłuchaj ich wersji utworu “Everyday People”

Amerykańska wokalistka Cher oraz popularny w Stanach Zjednoczonych raper Future to prawdopodobnie tych dwoje artystów, których ewentualnej współpracy mało kto się spodziewał. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych – marka odzieżowa Gap postanowiła zrealizować z nimi krótką reklamę, która już zaczyna robić furorę w sieci! Posłuchajcie ich interpretacji hitu “Everyday People”!

W najnowszej reklamie marki odzieżowej Gap pojawiły się dwie popularne gwiazdy, których co prawda nigdy nie posądzilibyśmy o plany współpracy, ale jak widać nie ma rzeczy niemożliwych! Cher i Future zajmują oczywiście szczególne miejsce w amerykańskiej popkulturze, ale ich duet był jak dotąd poza naszymi wyobrażeniami. W opublikowanej właśnie reklamie artyści wykonali swoją wersję hitu “Everyday People” grupy Sly and the Family Stone, który w 1969 roku okupował pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100. Jak brzmi ten utwór w ich interpretacji? Sprawdźcie sami!

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Cher zamyka wydany w 2013 roku album “Closer to the Truth”, który promowały takie single jak “Woman’s World” czy “I Hope You Find It”. Raper Future ma natomiast jak dotąd na koncie sześć studyjnych wydawnictw, w tym wydaną w tym roku płytę “HNDRXX”, która dotarła do pierwszego miejsca listy Billboard 200. Reklamę z udziałem Cher i Future’a prezentujemy Wam poniżej! Jak Wam się podoba ich wersja “Everyday People”?

Udostępnij na Google Plus