Carly Rae Jepsen prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Cut to the Feeling”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Carly Rae Jepsen skupia się obecnie na pracach nad materiałem na swój czwarty studyjny album. Po zaprezentowanej w zeszłym roku reedycji krążka „E•MO•TION” artystka skupiła się na pracach nad swoim nowym materiałem, a niedawno w ręce fanów trafiła niepublikowana dotąd kompozycja „Cut to the Feeling”. Na przedsmak premierowych kompozycji Jepsen przyjdzie nam co prawda jeszcze trochę poczekać, ale do sieci póki co trafił właśnie teledysk zrealizowany do wspomnianej kompozycji.

Kompozycja „Cut to the Feeling” zadebiutowała w sieci jeszcze 26 maja i została ona nagrana na potrzeby filmu animowanego “Ballerina”, który po raz pierwszy trafił do kin w październiku 2016 roku. Wokalistka napisała tę kompozycję we współpracy z Simonem WilcoxemNolanem Lambrozą. Pierwotnie Jepsen nie planowała żadnych większych działań promocyjnych związanych z singlem, jednak 15 września, prawie cztery miesiące po premierze, do sieci trafił także oficjalny teledysk.

Przypomnijmy, że w jednym z niedawnych wywiadów Jepsen przyznała, że planuje wstępnie wydać swoje kolejne wydawnictwo w 2018 roku, a ponadto na nowym krążku zamierza eksperymentować ze swoim brzmieniem i chciałaby w przyszłości wydać materiał utrzymany w stylistyce folk. Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem artystki jest cyfrowa reedycja jej trzeciego krążka, „E•MO•TION: Side B”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Teledysk do “Cut to the Feeling” możecie zobaczyć poniżej! Czekacie na nowy album Carly Rae Jepsen?

Udostępnij na Google Plus