Carly Rae Jepsen planuje album na 2018 rok? “Muszę się upewnić, że jest w pełni dopracowany”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Carly Rae Jepsen skupia się obecnie na pracach nad materiałem na swój czwarty studyjny album. Po zaprezentowanej w zeszłym roku reedycji krążka „E•MO•TION” artystka skupiła się na pracach nad swoim nowym materiałem, a niedawno w ręce fanów trafiła niepublikowana dotąd kompozycja „Cut to the Feeling”. Na przedsmak premierowych kompozycji Jepsen przyjdzie nam co prawda jeszcze trochę poczekać, jednak jest podobno nadzieja, że nowy album wokalistki trafi do sklepów już w przyszłym roku!

Na nową płytę Carly Rae Jepsen fani czekają już ponad dwa lata – właśnie tyle czasu temu ukazał się doskonale przyjęty krążek „E•MO•TION”, który rok później doczekał się również swojej reedycji. W najnowszym wywiadzie artystki dla japońskiej stacji radiowej J-WAVE Jepsen potwierdziła, że jej kolejne wydawnictwo ukaże się prawdopodobnie już w przyszłym roku. Żadna konkretna data oczywiście nie padła, a sama Carly mówiła o ewentualnej dacie premiery bardzo powściągliwie, jednak pozostaje mieć nadzieję, że dotrzyma ona słowa!

Pomysł na album już powoli raczkuje. Byłoby cudownie wydać go najszybciej jak to możliwe, ale najważniejsze jest dla mnie żeby zrobić to jak najlepiej. W tym momencie jestem w fazie dopracowywania. Muszę być pewna, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Przypomnijmy, że w jednym z poprzednich wywiadów Jepsen przyznała też, że na nowym krążku zamierza eksperymentować ze swoim brzmieniem, a także, że chciałaby w przyszłości wydać materiał utrzymany w stylistyce… folk. Mimo wszystko wygląda jednak na to, że na nowy materiał Carly przyjdzie nam czekać trochę krócej niż się pierwotnie spodziewaliśmy! Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem artystki jest cyfrowa reedycja jej trzeciego krążka, „E•MO•TION: Side B”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Czekacie na nowy album Carly Rae Jepsen?

Udostępnij na Google Plus