Beyoncé gościnnie w nowej wersji hitu J Balvina i Willy’ego Williama! Posłuchaj remiksu hitu “Mi Gente”

Klęski żywiołowe to prawdopodobnie jedno z największych nieszczęść jakie natura może zgotować człowiekowi. Wiedzą o tym także znane gwiazdy, które wielokrotnie udowodniły już, że w szczytnym celu są w stanie pracować ponad podziałami i zebrać odpowiednie środki, dzięki którym ofiarom będzie można pomóc w tych trudnych dla nich chwilach. Na szczęście nie inaczej jest w obliczu ostatnich wydarzeń w Portoryko, Meksyku i na Karaibach.

“Mi Gente” to obok “Despacito” prawdopodobnie najpopularniejsze hiszpańskojęzyczne nagranie tegorocznych wakacji. Autorami nagrania są znany kolumbijski wokalista J Balvin oraz Willy William, którego singiel zatytułowany “Voodoo Song” był podstawą do stworzenia “Mi Gente”. Dziś w sieci zadebiutował oficjalny remiks tego utworu, w którym usłyszymy amerykańską wokalistkę Beyoncé. Zgodnie z obietnicą Knowles wszystkie wpływy ze sprzedaży piosenki zostaną przekazane osobom poszkodowanym ostatnim czasie przez huragany w Portoryko, Meksyku i na Karaibach.

Warto wspomnieć, że “Mi Gente” odniosło jak dotąd naprawdę imponujące sukcesy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Meksyku czy Niemczech, a na całym świecie sprzedaż singla przekroczy już wkrótce milion kopii. Wielki szacunek dla Beyoncé za udział w tak szczytnym projekcie! Nową wersję hitu możecie usłyszeć poniżej. Jak Wam się podoba? Posłuchajcie, bo warto!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus