grey-avrillavigne

Avril Lavigne w piosence duetu Grey! Posłuchaj utworu “Wings Clipped”

Amerykański duet Grey większość może kojarzyć ze współpracy z producentem Zeddem oraz wokalistką Hailee Steinfeld nad wspólnymi utworami. Od jakiegoś czasu duet próbuje jednak swoich sił na własną rękę i przygotowuje się do wydania własnego wydawnictwa. W dniu wczorajszym premierę miał singiel nagrany we współpracy z wokalistką Avril Lavigne!

Utwór “Wings Clipped” to już drugi singiel duetu Grey z ich debutanckiej EP-ki “Chameleon”, która miała swoją premierę dzisiaj. W nowym singlu usłyszymy wokalistkę Avril Lavigne oraz Anthony’ego Greena. Sama piosenka zaś trafiła do sprzedaży cyfrowej wczoraj, a jej premiera nastąpiła również w serwisach streamingowych i na oficjalnym kanale YouTube duetu. Na ten moment nie wiadomo czy do piosenki powstanie teledysk, ponieważ pierwszy z singli “Crime”, który zapowiadał debiutanckie wydawnictwo duetu nie doczekał się jak na razie klipu. Warto też wspomnieć, że Avril Lavigne obecnie nagrywa swój nadchodzący album, który będzie jej powrotem po kilkuletniej przerwie od świata muzycznego, a efekty swojej pracy mamy poznać już niedługo!

Przypomnijmy, że duet Grey znany jest ze swojej współpracy z producentem Zeddem oraz wokalistką Hailee Steinfeld, z którymi nagrali takie utwory jak “Adrenaline” czy “Starving”. Pierwszym singlem promującym debiutancką EP-kę duetu był utwór “Crime” nagrany we współpracy z wokalistką Skott. Premierowej kompozycji “Wings Clipped” z Avril Lavigne i Anthonym Greenem możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus