Anne-Marie zapowiada nowy singiel! Premiera “Heavy” już niedługo

Angielska wokalistka i autorka tekstów Anne-Marie przygotowuje się obecnie do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po ogromnym sukcesie piosenki “Rockabye” grupy Clean Bandit, w którym artystka również miała swój wokalny udział, oraz swoich wydanych singli “Alarm” oraz “Ciao Adios” kariera Anne-Marie nabiera rozpędu. Co więcej, już niedługo możemy się spodziewać premiery nowej piosenki.

Utwór “Heavy” to najnowsza propozycja od Anne-Marie, która ma trafić do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych już 22 września tego roku. Piosenka jest już kolejnym singlem promującym nadchodzący debiut fonograficzny artystki, który ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Atlantic Records.

Anne-Marie - Heavy (zapowiedz)

Anne-Marie / Atlantic Records

Warto wspomnieć, że pierwsze kroki w muzycznym świecie Anne-Marie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę “We The Generation”. Jej najbardziej znanymi solowymi utworami są jak dotąd “Alarm” oraz “Ciao Adios”, które zajmowały dosyć wysokie pozycje na listach przebojów w wielu krajach europejskich. Jak myślicie czy nowy singiel również odniesie sukces?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus