10 utworów, przy których powitasz koniec świata | POPHEART.pl

10 utworów, przy których powitasz koniec świata

Na dziś zapowiedziano kolejny koniec świata. A skoro koniec jest bliski, to należy przygotować się do niego wraz z odpowiednią muzyczną playlistą.

Tym razem informację o końcu świata podał amerykański numerolog, który uważa, że odkrył kod w Biblii. Według naukowca w Ziemię ma uderzyć nieznana dotąd Planeta X. Co prawda NASA zdementowało już te doniesienia, ale nic nie stoi na przeszkodzi by posłuchać apokaliptycznej playlisty.

1.Britney Spears – Till The World Ends

Tej piosenki nie mogło zabraknąć na naszej playliście. Jeżeli przygotowywać się do końca świata, to tylko z Britney. Widzicie na niebie zbliżającą się ku naszej planecie asteroidę? Odpalacie “Till The World Ends” i niech nie obchodzi Was nic.

2. Imagine Dragons – Radioactive

To utwór dla tych szczęściarzy, którzy w jakiś magiczny sposób zamierzają przeżyć zbliżającą się apokalipsę. “Budzi mnie popiół i pył” śpiewa wokalista Imagine Dragons. Wszystkich ocalałym życzymy powodzenia!

3.Adele – Skyfall

Adele przewidziała, że spadnie na nas niebo. Najważniejsze jednak, by do końca pozostać dumnym, nie okazywać strachu i zmierzyć się z tym, co nas czeka. Wyobrażamy sobie, jak tajemnicza planeta uderza w ziemię wraz z refrenem piosenki.

4.Kesha – Die Young

Dosyć tych dramatycznych dźwięków, czas na powrót do zabawy. Bo jeżeli dziś mamy umrzeć, to jest jeszcze czas na taniec i miłość. Bawmy się, bo umrzemy młodo. Korzystajmy z tego, co nam zostało.

5.Harry Styles – Sign Of The Times

Harry ma nadzieję, że na koniec świata, założyliście swoje ubrania. Bo jeżeli trzeba witać apokalipsę, to tylko z klasą.  “Przestań płakać[…] musimy odejść” śpiewa Styles. Wejdź na dach najwyższego budynku, włącz ten utwór i obserwuj ostatnie show na tej planecie.

6. Prince – 1999

Tym razem do imprezy zachęca sam Prince i mówi, aby przetańczyć całe życie – czyli w tym przypadku ostatnie chwile, które nam zostały. Wokalista wierzył wtedy, że koniec świata nadejdzie w 2000. Minęło 17 lat i dziś czeka nas kolejna apokalipsa.

7. St. Vincent – The Apocalypse Song

Nawet St. Vincent w swojej twórczości poruszyła temat końca świata. To bardzo spokojna piosenka, która idealnie wprowadzi w apokaliptyczny klimat, tych, którzy będą chcieli się wyciszyć w ostatnich minutach swojego życia.

8. Whitney Houston – My Love Is Your Love

“Jeśli umrę jeszcze tego dnia, to nie płacz, bo nie było nam dane zostać na Ziemi” – śpiewa Whitney Houston. Bo miłość jest najważniejsza, kiedy zbliża się koniec. Znajdźcie swoją bratnią duszę i spędźcie z nią czas przy dźwiękach utworu Whitney.

9. Nena – 99 Luftballons

Tak, ta niezwykle taneczna piosenka porusza takie ważne tematy jak wojna czy koniec świata. Można się przy niej wyżyć i tańczyć do upadłego. Nie może jej zabraknąć na Waszej playliście.

10. David Bowie – As The World Falls Down

Piosenka dla tych zakochanych, którzy do ostatniej chwili będą razem. “Będę przy Tobie gdy runie świat” śpiewa Bowie. I tym romantycznym utworem kończymy nasze zestawienie utworów, przy których warto witać koniec świata.

Naszą playlistę znajdziecie również na Spotify.

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus