Znamy tytuł debiutanckiego albumu Nialla Horana! Premiera wydawnictwa już wkrótce

Irlandzki wokalista i autor tekstów Niall Horan, który znany do niedawna znany był przede wszystkim jako członek zespołu One Direction, ukończył niedawno prace nad swoim debiutanckim albumem. Piosenkarz rozpoczął właśnie swoją pierwszą solową trasę koncertową, podczas której wykonał już kilka premierowych kompozycji znajdujących się na jego nowej płycie. To jednak nie wszystko, bowiem Horan potwierdził właśnie oficjalną nazwę solowego projektu, który usłyszymy już wkrótce!

Debiutanckie wydawnictwo Nialla Horana nazywać się ma “Flicker” i zgodnie z zapowiedziami trafi do sklepów już 20 października tego roku. Tytuł nie powinien być dla fanów zaskoczeniem – koncerty wykonywane przez wokalistę w ramach aktualnej trasy koncertowej grane są bowiem pod nazwą “Flicker Sessions”. Dokładna specyfikacja płyty nie jest jeszcze znana, jednak znajdą się na niej z pewnością hitowe single “This Town” oraz “Slow Hands”, a także wykonywane już na żywo utwory, takie jak m.in. “On My Own” czy “Sunday Morning Coming Down”.

Przypomnijmy, że Niall Horan wraz z One Direction nagrał łącznie pięć studyjnych albumów, z których ostatni to „Made In The A.M.” z 2015 roku. Wokalista będzie także drugim (lub trzecim licząc Zayna Malika) członkiem grupy, który ma na swoim koncie pełne, solowe wydawnictwo: w maju tego roku swój solowy, eponimiczny krążek zaprezentował bowiem Harry Styles. Czekacie na płytę Nialla Horana?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus