Taylor Swift powraca! Posłuchaj nowego singla “Look What You Made Me Do”!

Amerykańska wokalistka Taylor Swift powraca na muzyczną scenę z nowymi piosenkami. Artystka przygotowuje się do wydania kolejnego albumu, którego premiera już w listopadzie. W sieci pojawił się właśnie pierwszy singiel promujący to wydawnictwo.

Kilka dni temu Taylor Swift rozpoczęła zapowiedź swojego wielkiego powrotu. Usunęła wszystkie treści na swoim Instagramie i Twitterze, a nawet skasowała profil na Facebooku i założyła od nowa. Później pojawiła się informacja o płycie. Szósty studyjny album Tay został nazwany “Reputation” i w całości do sprzedaży trafi 10 listopada 2017 roku dzięki wytwórni Big Machine Records. Zapowiedzią krążka jest singiel “Look What You Made Me Do”, który ukazał się 25 sierpnia czasu polskiego. Słowa do piosenki napisała artystka we współpracy z Jack Antonoff. Dodatkowo, w utworze zostały wykorzystane sample z hitu “I’m Too Sexy” brytyjskiego zespołu Right Said Fred oraz z piosenki “Operate” Peaches.

Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Taylor Swift zamyka wydawnictwo “1989”, z którego pochodzą takie przeboje jak “Shake It Off” czy “Blank Space”.

Udostępnij na Google Plus