“Sua Cara” – zobacz nowy teledysk Major Lazer!

Amerykański zespół Major Lazer od dłuższego czasu zapowiada płytę “Music Is The Weapon”, która miała się ukazać już w 2016 roku. Aby umilić czas na oczekiwanie nowego krążka grupa w czerwcu wydała EP-kę “Know No Better”. W sieci właśnie pojawił się teledysk do kolejnego singla z najnowszego mini-albumu.

Major Lazer swoje początki z muzyką rozpoczęli w 2009 roku, jednak dopiero w 2015 roku usłyszał o nich świat za sprawą hitu “Lean On”. Od tamtej pory uważani są za jednych z najpopularniejszych zespołów muzyki elektronicznej. Grupa od 2015 roku zapowiada nowy album “Music Is The Weapon”, którego data premiery kilkakrotnie została przełożona. Mimo to, Major Lazer nie pozwalają o sobie zapomnieć. Na początku czerwca 2017 roku do sprzedaży cyfrowej trafiła EP-ka nazwana “Know No Better”. Muzycy właśnie wybrali kolejny singiel z tego wydawnictwa. Została nim kompozycja “Sua Cara”, w której możemy usłyszeć brazylijską wokalistkę Anittę oraz drag queen Pabllo Vittar. 30 lipca w sieci pojawił się oficjalny teledysk do tego nagrania wyreżyserowany przez Bruno Ilogti.

>> ZOBACZ: Major Lazer prezentują klip do singla “Know No Better”!

Przypomnijmy, że poprzednim singlem z EP-ki “Know No Better” był tytułowy numer z gościnnym udziałem Camili Cabello, Travisa Scotta i Quavo.

Udostępnij na Google Plus