Sia już niedługo wyda świąteczny album? | POPHEART.pl

Sia zmieniła wytwórnię i wkrótce wyda… świąteczny album? Poznaj szczegóły!

Sia, australijska wokalistka i autorka tekstów, po skończonej promocji albumu “This Is Acting” oraz towarzyszącej mu trasy koncertowej zajęła się nagrywaniem materiału na nowy album. Artystka jednak jak dotąd wzięła jedynie udział w kilku projektach pobocznych tj. piosenki na potrzeby filmu czy kampanie społeczne, z którymi nie wiązały się żadne dalsze promocje. W ostatnich dniach było głośno również na temat sekretnego projektu wokalistki. Nastąpił jednak przełom i wiadomo już czego możemy się spodziewać od Sii w niedalekiej przyszłości. Jesteście ciekawi szczegółów?

Australijska wokalistka Sia od dłuższego czasu zaangażowana była w różne projekty poboczne związane z muzyką i sztuką. W ostatnim miesiącu zdawać by się mogło, że już niedługo możemy usłyszeć od artystki zupełnie nowy utwór zapowiadający kolejną erę. Wszystko to za sprawą #secretsiaproject, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Niestety nie dotyczył on najbliższych planów muzycznych, ale filmu wyreżyserowanego przez samą artystkę, w którym zagra m.in. Maddie Ziegler, tancerka i aktorka znana z wcześniejszej współpracy z Sią. Nie wszystko jednak stracone, ponieważ według najświeższych informacji australijska wokalistka w planach ma nagranie i wydanie pod koniec tego roku albumu świątecznego, na którym znajdą się oryginalne piosenki bożonarodzeniowe napisane przez nią we współpracy z producentem Gregiem Kurstinem. Sia zakończyła również współpracę z wytwórnią RCA Records, pod której szyldem wydała dwa ostatnie albumy: “1000 Forms of Fear” i “This Is Acting”. Nowy krążek zostanie wydany w wytwórni Atlantic Records, z którą artystka podpisała nową umowę.

Przypomnijmy, że płyta “This Is Acting” w sklepach pojawiła się 29 stycznia 2016 roku, natomiast 21 października do sprzedaży trafiła reedycja tego albumu. Spekulowano również o możliwości wydania przez wokalistkę nowego albumu zatytułowanego “We Are Children” jeszcze przed końcem zeszłego roku, co ostatecznie nie doszło do skutku. Jesteście ciekawi Sii w klimatach świątecznych?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus