Rita Ora przesuwa premierę swojego albumu… ZNOWU! | POPHEART.pl

Rita Ora przesuwa premierę swojego albumu… ZNOWU!

Wszystko wskazywało na to, że w tym roku w końcu doczekamy się nowego albumu Rity Ory. Tak się jednak nie stanie. Data premiery albumu została po raz kolejny przesunięta.

Rita Ora zmieniła niedawno wytwórnię i wydała nowy singiel “Your Song”, który miał być pierwszą zapowiedzią jej długo oczekiwanego drugiego krążka. Wokalistka zdradziła nawet na początku wakacji, że premiera albumu planowana jest na listopad. Ta informacja jest już jednak nieaktualna. Podczas ostatniego czatu z fanami, Rita poinformowała, że premiera albumu jest przesunięta na początek przyszłego roku. Oznacza to prawdopodobnie, że “Your Song” zostanie tylko kolejnym buzz singlem, a pierwszy materiał z nowej płyty usłyszymy dopiero za kilka miesięcy.

“Nigdy nie tworzyłam takiej muzyki jak teraz” – zapewniła fanów wokalistka i dodała, że pracuje nad nową muzyką ze Stargatem, Julią Michaels, Justinem Tranterem oraz wokalistą Coldplay, Chrisem Martinem.

Przypominamy, że dyskografię Rity zamyka jej debiutancki album “Ora”, który trafił na półki sklepowe w 2012 roku. Od tamtej pory wokalistka nie może wydać kolejnego albumu.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus