rihanna-diplo

Rihanna o utworze Diplo: “To brzmi jak piosenka reggae grana na lotnisku!”

Barbadoska wokalistka Rihanna znana jest nie tylko ze swojej twórczości oraz wielu sukcesów muzycznych osiągniętych w krótkim czasie, ale także ze swojego ciętego i momentami krytycznego języka. Wiele gwiazd doświadczyło już takiego zachowania ze strony wokalistki zarówno publicznie, jak i w sieci, np. w serwisie Twitter. O swoich doświadczeniach z Rihanną w jednym z ostatnich wywiadów postanowił również podzielić się producent Diplo. Co się takiego wydarzyło i czemu został skrytykowany przez piosenkarkę?

Producent oraz artysta Thomas Wesley Pentz skrywający się pod pseudonimem Diplo na co dzień jest członkiem trio Major Lazer, z którym jak dotąd wydał już kilka albumów studyjnych, na których gościł już prawdopodobnie z większością gwiazd i pracował z największymi nazwiskami muzycznego show-biznesu, m.in. z Beyoncé, Madonną czy Britney Spears. W ostatnim wywiadzie dla magazynu GQ Diplo podzielił się swoimi odczuciami na ten temat oraz bolączkami, które są związane z barbadoską wokalistką Rihanną:

Po prostu chce ją w kawałku Major Lazer. Ona jest jedną z tych, której nie możemy namówić do współpracy. […] Myślę, że zanim stracimy wszyscy cierpliwość to Rihanna w końcu będzie w naszej piosence. Mam nadzieję. A jeżeli nie, to mam to tak naprawdę gdzieś.

Prawda jednak wydaje się być inna i producentowi bardzo zależy na tej współpracy, ponieważ już próbował kilkukrotnie nakłonić artystkę do współpracy – niestety bez większego efektu. Przykładem może być utwór “Lean On”, który pierwotnie nagrany był z myślą o Rihannie jednak ostatecznie swoich wokali użyczyła wokalistka . Diplo podczas jednego spotkania z barbadoską piosenkarką zaprezentował jej swoje dzieło: “Włączyłem jej “Lean On”, na co ona zareagowała, że nie nagrywa muzyki house. Zakryłem wtedy twarz z zażenowania.”

Innym razem producent próbował swojego szczęścia z nieuchwytną gwiazdą podczas sesji w dużym gronie artystów, wśród których byli, m.in. raper Future czy wokalista The Weeknd. Diplo dostał szansę na pokazanie Rihannie swojego utworu, który jej jednak nie przypadł do gustu i skwitowała go szybko: “To brzmi jak piosenka reggae grana na lotnisku!” Na wywiad zareagowała już także sama Rihanna, która jest wyraźnie rozbawiona całą rozpętaną w sieci aferą. Piosenkarka umieściła na swoim Instagramie nagłówek jednego z artykułów na ten temat i podpisała “#DutyFree mój błąd @diplo”:

#DutyFree 😂😂😂 My bad @diplo

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

To na pewno nie pocieszyło producenta i mogło podciąć mu skrzydła, ale miejmy nadzieję, że nie zaniecha swoich prób. Może następnym razem się uda? Diplo wierzymy w Ciebie! Co sądzicie o zachowaniu Rihanny? Może chcielibyście jednak usłyszeć wokalistkę w produkcji Diplo?

rihanna-o-diplo

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus