Premiera nowego singla Bebe Rexhy już w tym tygodniu! Poznaj szczegóły kompozycji “That’s It”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha planuje już wkrótce wydać drugą część swojej debiutanckiej płyty „All Your Fault”. W ramach promocji z nią związanych artystka zaprezentowała jakiś czas temu premierową kompozycję “The Way I Are (Dance With Somebody)”, a także podzieliła się z nami wszystkimi najważniejszymi szczegółami nadchodzącego wydawnictwa. To jednak nie koniec dobrych niespodzianek, gdyż już w ciągu najbliższych dni w sieci zadebiutuje kolejny singiel wokalistki.

Piosenka “That’s It” zapowiada drugą część debiutanckiego albumu Bebe Rexhy zatytułowaną “All Your Fault Pt. 2”, która trafić ma w ręce fanów już 11 sierpnia nakładem wytwórni Warner Bros Records. Kompozycję stworzył producent Murda Beatz, który ma na koncie takie utwory jak “No Frauds” Nicki Minaj czy “Still Got Time” Zayna, a w samej piosence usłyszymy także raperów Gucciego Mane’a oraz 2 Chainza. Singiel trafić ma do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej już w ten piątek, 4 sierpnia. Na ten moment nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku do utworu.

Bebe Rexha - That's It cover

Bebe Rexha / Warner Bros.

Przypomnijmy, że pierwsza połowa debiutanckiego albumu Rexhy, „All Your Fault: Pt. 1”, trafiła do sprzedaży cyfrowej jeszcze 17 lutego tego roku. Warto także wspomnieć, że premiera drugiej części płyty zaplanowała była wstępnie na połowę kwietnia, jednak z nieznanych przyczyn przesunięta została ostatecznie aż na sierpień. Poprzedni singiel Rexhy, “The Way I Are (Dance With Somebody)” pozostawiamy Wam do odsłuchu poniżej. Czekacie na nową piosenkę Bebe?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus