Nowy teledysk Lany Del Rey już wkrótce! | POPHEART.pl

Premiera nowego klipu Lany Del Rey do utworu “White Mustang” już wkrótce! Poznaj szczegóły

Premiera najnowszego albumu amerykańskiej wokalistki Lany Del Rey to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń tego roku w muzyce popularnej! Po premierze dotychczasowych singli “Love”, “Lust For Life” i “Summer Bummer” oraz debiucie krążka na szczycie listy Billboard 200, artystka kontynuuje jego dalsze promocje. Już wkrótce możemy się spodziewać nowego teledysku!

Wokalistka kilka dni temu podzieliła się ze swoimi fanami krótkim filmikiem na Instagramie, gdzie dziękuje im za swoje wsparcie, ale również zdradza przyszłe plany co do utworu “White Mustang”, do którego jak wynika z jej wypowiedzi nagrała już teledysk:

Chciałam po prostu nagrać szybki filmik aby podziękować wam za swoje wsparcie w tygodniu premiery albumu. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa z tego powodu i wydaje się, że każdemu się on [album —przyp.red] podoba i to mnie najbardziej cieszy, ponieważ totalnie włożyłam w to moje serce. […] Niebawem ukaże się też teledysk zrealizowany do następnego utworu z albumu, “White Mustang” — kolejny klip reżyserii Richa Lee, który naprawdę kocham.

Sideways thanks

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

Lana Del Rey podzieliła się też swoimi wrażeniami na temat swojej dopiero co rozpoczętej trasy koncertowej promującej najnowsze wydawnictwo:

Na moich koncertach mam dużo zabawy. San Diego i Anaheim były szalone, szalone, szalone! Niedługo zapowiem koncert w San Francisco także oczekujcie informacji. W międzyczasie wyruszam za granicę aby wziąć udział w festiwalach i będę mieć też kilka koncertów w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że artystka za dwa tygodnie zagra w Polsce koncert w ramach Kraków Live Festival na którym na pewno usłyszymy najnowsze utwory z albumu “Lust For Life”. Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów to są one nadal dostępne i można je nabyć  za pośrednictwem stron www.alteralt.plwww.ebilet.pl oraz stacjonarnie w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Udostępnij na Google Plus