Premiera filmu “Fire Fade”od Tove Lo | POPHEART.pl

tovelo-firefade

Premiera drugiego krótkometrażowego filmu od Tove Lo! Zobacz “Fire Fade”

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo powróciła w zeszłym roku z pierwszą połową swojego drugiego albumu “Lady Wood”. Artystka ciężko pracowała nad premierowymi kompozycjami, a efekt finalny spotkał się z bardzo ciepłą reakcją muzycznego świata. Po premierze krążka Tove Lo wydała wizualną odsłonę w postaci filmu krótkometrażowego “Fairy Dust” nakręconego do pierwszej połowy utworów z wydawnictwa. Dzisiaj natomiast swoją premierę miała druga część – “Fire Fade”!

Produkcja zatytułowana “Fire Fade” została zrealizowana do drugiej części albumu “Lady Wood” i zadebiutowała ostatecznie w sieci 25 sierpnia. W filmie usłyszymy m.in. takie utwory jak “Don’t Talk About” czy “Keep It Simple”. Niestety tym razem artystka nie zaprezentowała żadnego premierowego utworu jak to było w przypadku pierwszej części filmu i piosenki “What I Want for the Night (Bitches)”, która ma znaleźć się na zapowiedzianej kontynuacji krążka.

Przypomnijmy, że płytę “Lady Wood” promował singiel “Cool Girl” oraz wydane przedpremierowo kompozycje “Influence” oraz “True Disaster”. Jeżeli jeszcze nie słuchaliście albumu artystki, to gorąco zachęcamy do przeczytania recenzji jednego z naszych redaktorów oraz obejrzenia premierowego filmu krótkometrażowego, które na pewno Was zachęcą do zapoznania się z wydawnictwem artystki. Film “Fire Fade” obejrzeć możecie poniżej!

Udostępnij na Google Plus