pink-whataboutus-teledysk

P!nk prezentuje klip do najnowszego singla! Zobacz teledysk do “What About Us”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powraca po kilkuletniej przerwie z nowym albumem, który ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Tymczasem artystka kilka dni temu opublikowała swój pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa – “What About Us”. Sam utwór został ciepło przyjęty przez fanów, a dziś do sieci trafił również teledysk!

Piosenka “What About Us” to pierwszy singiel zwiastujący siódmy album P!nk zatytułowany “Beautiful Trauma”, który swoją premierę ma mieć 13 października tego roku. Tekst utworu został napisany przez samą wokalistkę we współpracy z Johnnym McDaidemStevem Mackiem, który jest również odpowiedzialny za produkcję piosenki. W dniu dzisiejszym premierę miał do niej teledysk na oficjalnym kanale YouTube artystki. Klip został wyreżyserowany przez Georgię Hudson i nawiązuje do politycznych oraz społecznych niesprawiedliwości w świecie, opierając się m.in. na obecnej sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album P!nk, “The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”, “Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Teledysk do najnowszego singla artystki możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus