Piosenka Dody “Lions” wyciekła do sieci!

Dorota Rabczewska, która na muzycznej scenie znana jest jako Doda, powróciła z nową muzyką w ubiegłym roku wraz z reaktywowanym zespołem Virgin. Wokalistka pracuje także nad solowym albumem, który już kilkakrotnie był przekładany (i nie wiadomo czy w ogóle się ukaże). Dziś niespodziewanie w sieci pojawiła się nigdzie nie publikowana piosenka Dody “Lions”.

Artystka swój trzeci solowy album zapowiada od 2014 roku, kiedy to premierę miał singiel zatytułowany “Riotka”. Później premierę miał numer “Nie Pytaj Mnie”, który nie odniósł sukcesu na listach przebojów. Doda w wielu wywiadach mówiła, że jej marzeniem jest wydanie rockowej płyty, jednak jej wytwórnia – Universal Music Polska – jej na to nie pozwala. W 2016 roku artystka z Tomkiem Lubertem reaktywowała zespół Virgin i wspólnie wydali krążek “CHONI”.

Dziś (4 sierpnia) w sieci pojawił się nowy utwór Dody zatytułowany “Lions”. Jest to demo, które prawdopodobnie powstało 2013-14 roku, kiedy wokalistka nagrywała płytę w wytwórni Warner Music Poland. Doda nawet sama to potwierdziła dodając komentarz pod jednym ze zdjęć na swoim Instagramie: “warner tego nie chciał tez dlatego odeszłam . Ehhh…trzeba założyć Queen records”.


Ale to nie koniec ciekawostek! W lipcu 2016 roku utwór ten oficjalnie wydał… Marcin Czerwiński (uczestnik 6. edycji Must Be The Music). Piosenka zatytułowana “Jak Lew” powstała we współpracy ze szwedzkimi producentami.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus