Paris Hilton o drugim albumie: “Skupiam się na singlach. Tak teraz działa przemysł muzyczny”

Amerykańska celebrytka (a od niedawna także DJ-ka) Paris Hilton ma najwyraźniej w tym roku przygotowaną dla swoich fanów jeszcze niejedną niespodziankę. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy Hilton występowała ze swoimi setami DJ-skimi na Ibizie, gdzie każdy z jej występów gromadził podobno całkiem sporą publikę i budził spore zainteresowanie mediów, jednak Paris przypomniała sobie ostatnio również o swojej karierze muzycznej i zapowiedziała wydanie nowego singla „Summer Reign”. Wciąż pozostaje jednak sprawa nowej płyty, o której właśnie wypowiedziała się sama zainteresowana.

Czy drugi album Paris Hilton kiedykolwiek się ukaże? To pytanie zadawało sobie swego czasu wielu fanów muzyki pop, którzy, mimo zapewnień celebrytki, nadal nie doczekali się żadnych związanych z nim szczegółów. Trochę światła na tę sprawę rzuca niedawny wywiad gwiazdy dla magazynu Billboard, w którym Hilton przyznaje, że skupia się obecnie dużo bardziej na wydawaniu singli, a album nie jest już dla niej priorytetem. Zdaniem Paris przemysł muzyczny nie kładzie już nacisku na wydawanie pełnych wydawnictw tak mocno jak kiedyś, z czego postanowiła skorzystać.

Skupiam się obecnie dużo bardziej na singlach. Myślę, że właśnie tak działa w dzisiejszych czasach przemysł muzyczny – albumy nie mają już takiego znaczenia jak kiedyś. Pracuję nad drugim krążkiem całą wieczność, jednak jednocześnie buduję własne, wielomilionowe imperium i osobiście zajmuję się biznesem.

Jednocześnie dziennikarz rozmawiający z celebrytką postanowił zapytać ją o kontrakt, który podpisała kilka lat temu ze znaną wytwórnią Cash Money, dla której nagrywają aktualnie takie sławy jak Lil Wayne, Drake czy Nicki Minaj. Sprawa wydaje się jednak dużo bardziej skomplikowana, a sama Hilton ograniczyła się jedynie do lakonicznych wyjaśnień, z których wynika, że nie jest już najwyraźniej związana z labelem. Jednocześnie potwierdziła, że nowy singiel miałby się ukazać prawdopodobnie bez udziału żadnej dużej wytwórni muzycznej.

Czy wciąż jesteś w wytwórni Cash Money?

P: Um… tak.

Mieli ostatnio sporo problemów ze swoimi artystami. Jak wygląda Twoje współpraca z nimi?

P: Z Birdmanem zawsze mieliśmy dobre stosunki i nie mam z nim problemów. Um, tak, zostawię może tę wypowiedź w ten sposób.

Czy “Summer Reign” ukaże się poprzez Cash Money?

P: Nie wiem. Będę musiała się nad tym zastanowić. W tym momencie “Summer Reign” nie jest jeszcze oficjalnie ogłoszonym singlem i muszę sobie radzić sama.

Reklamę nowych perfum Paris, w której możecie usłyszeć fragment utworu „Summer Reign” prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Na ten moment nie ma jeszcze potwierdzonej informacji o planowanej dacie premiery singla ani zapowiadanego od lat drugiego albumu Hilton. Przypomnijmy, że dyskografię Paris Hilton zamyka debiutancki album zatytułowany po prostu „Paris” z 2006 roku, który dotarł do 6. miejsca listy Billboard 200. Co będzie dalej z muzyczną karierą Paris? Dowiemy się zapewne już wkrótce.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus