Olsztyn Green Festival 2017 już za 3 dni!

Już w sobotę, 12 sierpnia, rusza 4. edycja Olsztyn Green Festival. Podczas dwóch dni festiwalowych zaprezentuje się ponad 30 artystów. Wśród nich m.in.: Bovska, Daria Zawiałow, The Dumplings, Ten Typ Mes oraz siostry Przybysz ze swoimi solowymi projektami.

Olsztyn Green Festival jest jeszcze młodym wydarzeniem na festiwalowej mapie Polski. Nabiera jednak coraz większego kolorytu i z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularnym eventem. W mojej opinii dzieje się tak za sprawą trzech czynników. Kluczowa jest przede wszystkim lokalizacja imprezy, która odbywa się na nowoczesnej, zrewitalizowanej plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel. Kolejnym determinantem jest idea całego festiwalu, której założeniem jest promocja ekologicznego i zdrowego stylu życia łącząca się z miłością do dobrej muzyki. Miasto Olsztyn, któremu zieleni i bliskości z naturą odmówić na pewno nie można, świetnie się sprawdza w roli gospodarza tego projektu. Jednakże żaden festiwal nie mógłby stać się marką jakości, gdyby nie ostatni stymulator — artyści. Ci zapraszani rokrocznie do stolicy Warmii prezentują natomiast znakomity poziom, dając publice niezapomniane doznania kulturalne.

Na olsztyńskiej plaży artyści zaprezentują się na trzech scenach – Scena Co Jest Grane 24, Scena Olsztyn oraz Scena Red Bull Container. Koncerty rozpoczną się już w tę sobotę (12 września) o godzinie 15:00, gdzie na Scenie Olsztyn festiwal rozpocznie koncert OMYO. Sobotnia część imprezy zostanie zakończona występami O.S.T.R., duetu Xxanaxx, a także projektu Alkopoligamia B-Day Soundsystem. Gwiazdami drugiego dnia festiwalu będą natomiast zespół Hey, Fisz Emade Tworzywo oraz Julia Pietrucha.

Wybieracie się na Olsztyn Green Festival w tym roku? 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus