Nowy teledysk Taylor Swift najchętniej oglądanym klipem w 24 godziny!

Amerykańska wokalistka Taylor Swift powróciła po krótkiej przerwie z nowym singlem, który zapowiada jej szóstą studyjną płytę “Reputation”. Podczas gali MTV VMA 2017 premierę miał teledysk do “Look What You Made Me Do”, który właśnie pobił rekord wyświetleń w ciągu 24 godzin od premiery.

Zbliżający się album Taylor Swift został nazwany “Reputation” i do sklepów trafi 10 listopada 2017 roku dzięki wytwórni Big Machine Records. 25 sierpnia (czasu polskiego) premierę miał pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo – “Look What You Made Me Do”. Natomiast w nocy z 27/28 sierpnia ukazał się klip do tego nagrania wyreżyserowany przez Joseph Khan. Video pobiło rekord wyświetleń w ciągu doby od premiery!

>> PRZECZYTAJ: Nowy singiel Taylor Swift bije rekordy w Spotify i YouTube!

Nowy teledysk Taylor Swift w ciągu 24h został odtworzony na YouTube blisko 39 milionów razy (38,9 milionów). Zatem pobił on rekord, który przez długo należał do koreańskiego rapera PSY i jego nagrania “Gentleman” (38,4 milionów). Dodatkowo, rekord padł także na platformie VEVO. Taylor Swift pobiła wynik Adele i jej mega hitu “Hello” (27,7 milionów wyświetleń).

Udostępnij na Google Plus