Nowy teledysk Lorde debiutuje w sieci! Zobacz klip zrealizowany do utworu “Perfect Places”

Nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów Lorde kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym wydawnictwem. W czerwcu tego roku, po kilkuletniej przerwie, artystka zaprezentowała światu swoją drugą studyjną płytę, która została doskonale przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych. Gwiazda skupia się obecnie na przygotowaniach do swojej nadchodzącej trasy Melodrama World Tour, a w międzyczasie zaprezentowała również teledysk do kolejnego z utworów z ostatniego albumu.

Piosenka “Perfect Places” to drugi oficjalny singiel z najnowszej płyty Lorde zatytułowanej “Melodrama”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w czerwcu tego roku. Nad warstwą liryczną utworu artystka współpracowała z Jackiem Antonoffem, który wraz z Andrew Wyattem i Frankiem Dukesem jest także producentem nagrania. Piosenka doczekała się także zrealizowanego do niej teledysku, który zgodnie z zapowiedziami zadebiutował w sieci 3 sierpnia. Warto wspomnieć, że pierwszym singlem z wydawnictwa był wydany jeszcze w marcu utwór “Green Light”.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamykają dwa wydawnictwa studyjne “Pure Heroine” oraz “Melodrama”, z których pierwszy wygenerował który takie hity jak słynne „Royals” czy „Team”. Nadchodząca trasa koncertowa Lorde, Melodrama World Tour, rozpocznie się natomiast już 26 września występem wokalistki w Manchesterze. Najnowszy teledysk artystki do utworu “Perfect Places” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus