Nowy singiel Taylor Swift bije rekordy w Spotify i YouTube!

Każdy fan Taylor Swift czekał na powrót swojej idolki. Amerykańska wokalistka zaprezentowała nowy singiel, który zapowiada jej szósty studyjny album “Reputation”. Piosenka w dzień od premiery pobiła rekordy w Spotify i YouTube!

10 listopada 2017 roku na sklepowe półki trafi nowy album Taylor Swift, który został nazwany “Reputation”. Singlem zapowiadającym wydawnictwo jest numer “Look What You Made Me Do”. Piosenka premierę miała w nocy z 24 na 25 sierpnia i od razu znalazła się na szczycie list najchętniej kupowanych utworów w wielu krajach. W jeden dzień kawałek pobił dwa rekordy:

  • “Look What You Made Me Do” jest najchętniej streamingowaną piosenką w Spotify w ciągu pierwszego dnia od premiery. W ciągu pierwszych 24 godzin piosenkę odsłuchało 8 milionów użytkowników. Poprzedni rekord należał do Eda Sheerana i jego hitu “Shape Of You” (6,5 miliona odtworzeń).
  • Lyric video do najnowszego singla Taylor Swift jest najchętniej oglądanym filmem tego typu na YouTube w ciągu pierwszego dnia. Film został wyświetlony 19 milionów i pobił rekord należący do The Chainsmokers & Coldplay (“Something Just Like This”). Ich lyric video wtedy osiągnęło wynik  9 milionów wyświetleń.

Udostępnij na Google Plus